Vítejte na stránkách Mateřského Centra Dobříšek

   

 

 


 

Napište nám: mc.dobrisek@tiscali.cz 

 

 

 

 

KRONIKA a FOTO

TISKOVÁ ZPRÁVA

 Pojďme tvořit na hřiště

středa 6. října 2010

Dne 6. října ve tři hodiny odpoledne začal již třetí ročník společného zábavného odpoledne s názvem „Pojďme tvořit na hřiště“. Letos na občany z Dobříše a okolí čekal rekordní počet atrakcí. Představilo se zde 21 organizací z našeho regionu. Z toho10 neziskových organizací, 5 vzdělávacích zařízení, 4 podnikatelé a další subjekty. V rámci odpoledne také proběhl v tomto roce poslední jarmark regionálních produktů, který se od června konal před radnicí jednou měsíčně o druhé sobotě. Navzdory chladnému počasí bylo hřiště u kina plné lidí, kteří se rozprostřeli na celou plochu tohoto velkého parku s dětským hřištěm. Děti se příjemně bavily a rodiče s nimi ani nestíhali obcházet všechny nabízené aktivity. Návštěvníci si užívali zábavy až do úplného konce v šest hodin večer.

Mottem letošní akce se stala vzájemná pomoc převážně neziskových organizací občanskému sdružení Stéblo, které se věnuje osobám se zdravotním postižením. Pokud se chcete přidat a pomoci, přijďte v sobotu 11. prosince na dobříšské náměstí – bude se zde konat benefiční jarmark, jehož výtěžek pomůže o.s. Stéblo dostavit v Boroticích chráněné bydlení pro osoby s postižením.

Děkujeme 21 zúčastněným organizacím za bohatý program pro děti i celé rodiny a taktéž děkujeme 17 prodejcům domácích produktů za příjemnou atmosféru jarmarku.

Těšíme se na čtvrtý ročník Pojďme tvořit na hřiště! Na viděnou opět první středu v říjnu.

Za organizátory D. Smrčinová