Vítejte na stránkách Mateřského Centra Dobříšek

   

 

 


 

Napište nám: mc.dobrisek@tiscali.cz 

 

 

 

 

KRONIKA a FOTO

18. června 2011

 ZAHRADNÍ SLAVNOST s tátou 

Netradiční sportovní disciplíny na hřišti u MC Dobříšek

 V sobotu 18.6.2011 nám na akci „ZAHRADNÍ SLAVNOST S TÁTOU“ počasí příliš nepřálo. Pršet začalo krátce po obědě, když jsme začali s přípravami a přestalo večer se závěrečným úklidem. Přesto prošlo sportovní tratí 28 vytrvalých dětí, které doprovodili jejich houževnatí rodiče. Sportovní část programu s mottem "Zapojte hlavu i nohy, děti i rodiče" nabídla 3 netradiční disciplíny a v cíli pak čekala na každého zajímavá odměna. Speciální cenou - tátovským tričkem - jsme ocenili tátu Kamila Arnošta, který celé odpoledne připravil a dalšího tátu, který akci v hustém dešti absolvoval se třemi malými dětmi.

Soutěžení doplnilo tvoření s ORIFLAME a v suchu a teple prostor MC také vernisáž prací dětí výtvarné dílny Garáž při MC Dobříšek, kterou připravila Marie Universalová. Na závěr proběhlo i slíbené opékání vuřtů u táboráku.

Dopřáli jsme tak dětem radost ze sportu v přírodě za jakýchkoliv podmínek.J Byla to doslova ochutnávka činnosti nového KROUŽKU SPORTŮ V PŘÍRODĚ, který bude od září na Dobříši nabírat děti staré 6-11 let. Bude všestranně zaměřený na orientační běh, vytrvalostní běh a další outdoorové sporty a povedou jej trenéři, kteří připravovali program této akce.

Akcí jsme se připojili ke kampani Sítě mateřských center a Ligy otevřených mužů s názvem „Táta dneska frčí“.

Nákup odměn a tisk barevných mapek pro soutěžící jsme financovali z podpory města Dobříše, děkujeme.

Za MC Dobříšek Petra Štěpová